Bileteria

REZERWACJA I SPRZEDAŻ BILETÓW*

REZERWACJA

Tutaj możecie Państwo kupić lub zarezerwować bilety* na spektakle naszej Fundacji
By dokonać rezerwacji prosimy wypełnić rozwijany formularz u dołu strony.
Wszystkie pola formularza muszą zostać wypełnione.
Informacja o dostępności biletów znajdują się na stronie » SPEKTAKLE / Repertuar,
przy danym tytule i terminie granego spektaklu.

SPRZEDAŻ I ODBIÓR BILETÓW*

Biuro obsługi widza Fundacja Kamila Maćkowiaka
Łódź, ul. Piotrkowska 112, Pasaż Schillera

• Poniedziałek 13.00 – 19.00
  • Wtorek 13.00 – 19.00
  • Środa 13.00 – 19.00
  • Czwartek 13.00 – 19.00
  • Piątek 13.00 – 19.00
  • Sobota 14.00 – 19.00

Spektakle dla widzów pełnoletnich.
 Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi, ani zamianie.Ilość biletów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spektakle, dostępne w formularzu zamówienia, odbędą się w „AOIA” na scenie wynajętej na potrzeby Fundacji Kamila Maćkowiaka.

AOIA – Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
Łódź ul. Zachodnia 54/56
Informacje pod numerem telefonu  794 460 500

Aby zarezerwować bilety prosimy skorzystać z formularza poniżej:

FORMULARZ ZAMAWIANIA BILETÓW

Imię i nazwisko*

Nr telefonu*

Wybierz spektakl*

Ilość biletów*:

wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby marketingowe Fundacji Kamila Maćkowiaka. Dane będą przetwarzane zgodnie z Regulaminem Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka. Wyrażając zgodę, oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka.

W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy dokonać rezerwacji telefonicznie – 794 460 500

* wszystkie wpłaty uzyskane od darczyńców za bilety upoważniające do wejścia na spektakle Fundacji Kamila Maćkowiaka, w całości przekazywane są na cele statutowe Fundacji Kamila Maćkowiaka. Dziękujemy.

– zakupione bilety nie podlegają zwrotowi
– miejsca na widowni nie są numerowane
– nie dokonujemy rezerwacji miejsc

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Kamila Maćkowiaka. Dane wpisane w formularzu zamawiania biletów będą przetwarzane w celu zarezerwowania, opłacenia i wydania karty wstępu na spektakl, zgodnie z Regulaminem Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka. Wysyłanie rezerwacji jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka.

Bileteria, Fundacja Kamila Maćkowiaka 2014