Bileteria

REZERWACJA I SPRZEDAŻ BILETÓW*

REZERWACJA

Tutaj możecie Państwo kupić lub zarezerwować bilety* na spektakle naszej Fundacji
By dokonać rezerwacji prosimy wypełnić rozwijany formularz u dołu strony.
Wszystkie pola formularza muszą zostać wypełnione.
Informacja o dostępności biletów znajdują się na stronie » SPEKTAKLE / Repertuar,
przy danym tytule i terminie granego spektaklu.

SPRZEDAŻ I ODBIÓR BILETÓW*

Fundacja Kamila Maćkowiaka
Łódź, ul. Sienkiewicza 55, domofon nr. 31
(lewa oficyna w końcu bramy)

Od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00

Spektakle dla widzów pełnoletnich.
 Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi, ani zamianie.Ilość biletów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spektakle, dostępne w formularzu zamówienia, odbędą się w „AOIA” na scenie wynajętej na potrzeby Fundacji Kamila Maćkowiaka. Spektakl Niżyński jako jedyna produkcja fundacji wystawiany jest na małej scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

AOIA – Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
Łódź ul. Zachodnia 54/56
Informacje pod numerem telefonu  794 460 500

Aby zarezerwować bilety prosimy skorzystać z formularza poniżej:

FORMULARZ ZAMAWIANIA BILETÓW

Imię i nazwisko*

Nr telefonu*

Wybierz spektakl*

Ilość biletów*:

W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy dokonać rezerwacji telefonicznie – 794 460 500

* wszystkie wpłaty uzyskane od darczyńców za bilety upoważniające do wejścia na spektakle Fundacji Kamila Maćkowiaka, w całości przekazywane są na cele statutowe Fundacji Kamila Maćkowiaka. Dziękujemy.

– zakupione bilety nie podlegają zwrotowi
– miejsca na widowni nie są numerowane
– nie dokonujemy rezerwacji miejsc

Wysyłanie rezerwacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby marketingowe Fundacji Kamila Maćkowiaka zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002 nr. 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Bileteria, Fundacja Kamila Maćkowiaka 2014