Diva dla Budżetu Obywatelskiego

Dziś w Fundacji z okazji rozpoczynającej się właśnie kampanii Budżetu Obywatelskiego, w której i my mamy swój udział, gościliśmy dyrektora ds. partycypacji społecznej UMŁ Grzegorza Justyńskiego.
Rozmawialiśmy o zmianach na lepsze i znaczeniu wniosków, które każdy z nas w ramach Budżetu Obywatelskiego może, a nawet powinien złożyć, by w Łodzi żyło nam się coraz lepiej, piękniej i oczywiście coraz bardziej kulturalnie.

W krótkim filmie promocyjnym zrealizowanym przez Urząd Miasta Łodzi Kamil Maćkowiak przy niemałym udziale bohatera monodramu „DIVA Show” zachęca Łodzian do składania wniosków.
Jeśli ktoś chciałby przekonać się w jaki sposób, filmik dostępny jest tutaj:

Wnioski składać można jeszcze do 12 marca 2018 roku.
Relację Radia Łódź z dzisiejszego spotkania w siedzibie Fundacji Kamila Maćkowiaka przeczytać można tutaj: https://www.radiolodz.pl
Ze swej strony mamy nadzieję, że jesteście już Państwo w pełni przekonani, by w Budżecie Obywatelskim oddać i swój głos. Zachęcamy!