Dziękujemy, że gracie z nami!

Jesteśmy na półmetku szóstego sezonu. Od jego początku zaprezentowaliśmy Państwu dwie kolejne premiery (spektakle „50 słów” i „Totalnie szczęśliwi”), a odkąd prowadzimy nasz autorski teatr powstało ich już dziewięć, w planach mamy dziesiątą.

To wszystko udało nam się bez stałej dotacji, a przede wszystkim bez własnej sceny. Ten sukces niewątpliwie zawdzięczamy własnej pracy, ale i Państwu – naszym wiernym widzom.

Spodobał się Wam bowiem kameralny charakter naszej sceny i interakcja z publicznością, której – nie tylko podczas spektakli – jesteśmy zwolennikami.

W tym codziennym, bliskim kontakcie, pytacie nas Państwo jak możecie nasze działania wesprzeć.

Można to zrobić na kilka sposobów:

• Kupując bilety na nasze spektakle, płyty DVD, karty podarunkowe i gadżety fundacyjne
  • Zachęcając swoich znajomych do polubienia naszego teatru i do wizyty na spektaklach przez niego produkowanych
  • Namawiając znajomych do aktywności na Facebooku i udostępniając nasze posty, linki i zdjęcia na Facebooku i Instagramie.
  • Pomagając w kolportażu naszej gazety – KULTURALNIKA Łódzkiego: każda propozycja nowych miejsc, gdzie regularnie można by było go czytać jest mile widziana. A może sami prowadzicie salony urody, sklepy, kawiarnie i restauracje? Zaproście nas do siebie!
  • Proponując nasze spektakle na eventy zamknięte: może znacie firmę, lub w takiej pracujecie, która organizuje swoim pracownikom takie spotkania?

Pewnie macie mnóstwo innych pomysłów. Będziemy Wam wdzięczni za podzielenie się nimi z nami pod numerem telefonu 794 460 500 lub pod adresem sekretariat@fundacjamackowiaka.org

Czekamy na Wasze uwagi, wskazówki i rady, bo właśnie razem z Wami chcemy tworzyć teatr dla Łodzian!