Media o nas i o nowym sezonie teatralnym

Koniec poprzedniego sezonu i początek nowego to świetna pora, by podsumować wszystkie wydarzenia oraz opowiedzieć o tym, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Korzystając z przychylności mediów staramy się dotrzeć do wszystkich tych, którzy naszymi działaniami żywo się interesują.

W ostatnim czasie obszerny materiał dotyczący pracy fundacji i „Rozmowę Dnia” z Kamilem Maćkowiakiem przygotowała Krystyna Piaseczna z TVP 3 Łódź. W programie posłuchać można wypowiedzi wszystkich członków fundacji, jak i przyjrzeć się kulisom naszej codziennej pracy. Zarówno materiał jak i rozmowa dostępne są tutaj:

Materiał w Łódzkich Wiadomościach Dnia

Rozmowa dnia z Kamilem Maćkowiakiem

Wywiad z Kamilem pojawił się także w pierwszym, premierowym wydaniu magazynu „LifeIn łódzkie”. Kolejnym wydaniom tego pisma bardzo kibicujemy, mając nadzieję na wzajemność. Rozmowę możecie przeczytać tutaj:

Wywiad z Kamilem Maćkowiakiem w LifeIn

W Gazecie Wyborczej możecie natomiast przeczytać rozmowę z Kamilem, którą przeprowadziła Izabella Adamczewska, z której dowiecie się wielu szczegółów na temat najbliższych planów fundacji.

Dla wszystkich naszych wielbicieli przygotowujemy też specjalną, prasową niespodziankę – to jeszcze tajemnica i nie możemy zdradzić więcej , ale zapewniamy że szczegóły poznacie już wkrótce.

Mamy nadzieję że w nadchodzącym sezonie, ze względu na ilość planowanych w fundacji wydarzeń, w mediach będzie o nas głośno. O wszystkim będziemy was na bieżąco informować, bo to dla Was przecież gramy i dla Was chcemy pojawiać się w mediach jak najczęściej.

Foto: Aleksandra Polka („Cudowna terapia”)