„NIŻYŃSKI” – płyta DVD już dostępna

Wielu z Państwa długo czekało na ten moment, więc z dumą zawiadamiamy, że ruszyła właśnie sprzedaż płyty DVD
z adaptacją spektaklu „Niżyński”.

Nagranie zrealizowano na Małej Scenie Teatru Nowego w Łodzi dzięki wsparciu widzów w ramach zbiórki na portalu odpalprojekt.pl. Zawiera ono telewizyjną rejestrację spektaklu zrealizowaną przez Fundację Kamila Maćkowiaka w 2017 roku. Płycie towarzyszy ekskluzywne wydanie albumu podsumowujące długą, teatralną historię kultowego monodramu.
Znajdą w nim Państwo także setki zdjęć dokumentujących losy spektaklu „Niżyński” na przestrzeni lat 2005-2018.

Fot. Joanna Jaros

Płytę zakupić można codziennie w siedzibie Fundacji w godzinach 15.00-19.00

Dla wszystkich tych z Państwa, którzy przybyć do nas osobiście nie mogą proponujemy sprzedaż wysyłkową – płyta dostępna jest tutaj: Kliknij!

Zachęcamy do zakupu tego niezwykłego wydawnictwa – przygotowaliśmy je w bardzo niewielkim nakładzie, a zatem ilość egzemplarzy jest ograniczona.