(przed) Świąteczna promocja Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka

(przed) Świąteczna promocja Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka

(przed) Świąteczna promocja Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka

Na początku tego roku udało nam się dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych Widzów wydać płytę DVD z telewizyjną realizacją spektaklu „NIŻYŃSKI” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego.

Płyta wraz z bogato ilustrowanym albumem, który jest integralną częścią tego wydawnictwa i który w pełni pokazuje historię monodramu Kamila Maćkowiaka, znajduje się w naszej stałej ofercie.

Wydawnictwo pozwala żyć spektaklowi dalej – mimo, że otrzymał mnóstwo recenzji, nie tylko w kraju, wciąż pojawiają się kolejne.

Dziś na swoim blogu swoje wrażenia po obejrzeniu spektaklu opisał jeden z najwybitniejszych krytyków kultury, pan Janusz Janyst.

W swojej recenzji tak pisze o Kamilu Maćkowiaku, odtwórcy tytułowej roli w tym spektaklu:

/…/ Bez wątpienia aktorska kreacja została wyrazowo pogłębiona, i to do tego stopnia, że można mówić o całkowitym zespoleniu się z dotkniętym chorobą bohaterem, zwierzającym się w zmieniających się stanach psychicznych z popełnionych grzeszków, trudnych relacji z Diagilewem, żoną i jej rodziną, z lęku przed życiem i pragnienia powrotu na scenę. Maćkowiak daje koncert gry aktorskiej – o ile słowo to jest w danym kontekście na miejscu. Poprzez bogate środki wyrazu – od szeptu po krzyk, od euforii po bełkot chorego, wreszcie poprzez dozowany stopniowo taniec (a jest tancerzem profesjonalnie wykształconym i tańczy według własnej choreografii), w pełni uwiarygodnia postać słynnego artysty /…/.

 

Pełną treść tekstu pana Janusza Janysta  znaleźć można tutaj:

http://januszjanyst.blogx.pl/

Nasza oferta poszerzyła się także w tym roku o  karty podarunkowe upoważniające do wejścia na spektakle Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka.

To właśnie karty upominkowe oraz wspomniana powyżej płyta DVD dostępne będą w okresie przedświątecznym oraz świątecznym /do 31 grudnia 2018/ w cenie niższej niż zwyczajowa i kosztować będą 80 zł zamiast 100zł.Oba wydawnictwa dostępne są w Biurze Obsługi Widza w Pasażu Schillera, zamawiać je także można pod numerem 794 460 500

Back to Top