PULPACK nowym partnerem Fundacji

Kochani,

jak zapewne wiecie, już od jakiegoś czasu przygotowujemy dla Was nowy spektakl, którego premiera już jesienią.

Prace nad scenariuszem do „Pięćdziesięciu słów” nadal trwają a intensywne próby zajmują sporo czasu więc tym bardziej cieszymy się, że przy całym tym zabieganiu udało nam się nawiązać wspaniałą współpracę!

Niemiernie miło nam poinformować, że Partnerem Projektu przy naszym nowym spektaklu została firma PULPACK!

PULPACK zajmuje się produkcją opakować z pulpy tekturowej, w swojej pracy stawia na najwyższą jakość i profesjonalizm a te cechy są nam niezwykle bliskie.

Otrzymane wsparcie na pewno ułatwi nam pracę i pomoże skupić się na tym, co lubimy najbardziej, czyli na grze aktorskiej.

O wszystkich postępach w pracy będziemy na bieżąco informować, ale już nie możemy się doczekać, kiedy pokażemy Wam efekt końcowy naszej pracy.