fbpx
 • Szósty sezon dobiega końca

  Szósty sezon dobiega końca

  To niewiarygodne – dopiero co szósty sezon się rozpoczynał, a właśnie go kończymy. Nasze założenie, by w każdym sezonie prezentować naszym widzom jedną premierę zostało zrealizowane i to nawet z …czytaj więcej »
 • Kolejne recenzje spektaklu „50 słów”

  Kolejne recenzje spektaklu „50 słów”

  Miło nam poinformować, że już 27 kwietnia o 19.00 Katarzyna Cynke i Kamil Maćkowiak ponownie pojawią się na scenie, by wcielić się w role Leny i Adama. Zagrają parę, która …czytaj więcej »
 • Dziękujemy, że gracie z nami!

  Dziękujemy, że gracie z nami!

  Jesteśmy na półmetku szóstego sezonu. Od jego początku zaprezentowaliśmy Państwu dwie kolejne premiery (spektakle „50 słów” i „Totalnie szczęśliwi”), a odkąd prowadzimy nasz autorski teatr powstało ich już dziewięć, w …czytaj więcej »
 • 10 years challenge – „50 słów” o miłości

  10 years challenge – „50 słów” o miłości

  Długo zastanawialiśmy się, co możemy naszym Widzom pokazać jako tak popularny ostatnio 10 years challenge… Pomysł długo nie przychodził, bo Fundacja dziesięciolecie swojej działalności obchodzić będzie dopiero w przyszłym roku …czytaj więcej »
 • Entuzjastyczne recenzje po najnowszej premierze

  Entuzjastyczne recenzje po najnowszej premierze

  „50 słów” to jeden z najbardziej emocjonalnych spektakli jakie dotychczas wyprodukowaliśmy. Emocje na scenie towarzyszyły nam przez cały czas przygotowań do premiery, ale także wiązały się z obawami jak spektakl …czytaj więcej »

Back to Top