fbpx
 • Dziękujemy, że gracie z nami!

  Dziękujemy, że gracie z nami!

  Jesteśmy na półmetku szóstego sezonu. Od jego początku zaprezentowaliśmy Państwu dwie kolejne premiery (spektakle „50 słów” i „Totalnie szczęśliwi”), a odkąd prowadzimy nasz autorski teatr powstało ich już dziewięć, w …czytaj więcej »
 • AMOK – dodatkowe pożegnanie na życzenie widzów

  AMOK – dodatkowe pożegnanie na życzenie widzów

  „AMOK” to jak dotąd jedyna tak kontrowersyjna produkcja Fundacji Kamila Maćkowiaka. Zakładaliśmy, że taka ma być, ale reakcje widzów przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Był strach, bunt, były nawet łzy i …czytaj więcej »
 • URODZINOWE DIVA SHOW

  URODZINOWE DIVA SHOW

  20 listopada odbył się specjalny, urodzinowy pokaz spektaklu „DIVA Show” – urodzinowy, bo Kamil Maćkowiak obchodził w tym dniu swoje 36 urodziny, ale także dlatego, że 26 października minęły dwa …czytaj więcej »
 • PAŹDZIERNIK Z FKM

  PAŹDZIERNIK Z FKM

  W październiku Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka zaprezentuje wszystkie spektakle, które ma w swoim repertuarze. Już na początku miesiąca (7 i 8 października) w Teatrze Polskim w Warszawie pojawi się „Niżyński”. …czytaj więcej »
 • NASI BOHATEROWIE JEŻDŻĄ MPK – konkurs!

  NASI BOHATEROWIE JEŻDŻĄ MPK – konkurs!

  Jechaliście kiedyś tym samym autobusem z Tiną Turner? Teraz jest to możliwe i nie jest do tego wcale potrzebna wiza umożliwiająca podróż do Stanów Zjednoczonych. Wystarczy wsiąść w łódzki tramwaj …czytaj więcej »

Back to Top