fbpx
 • Podwójna dawka „Cudownej terapii”

  Podwójna dawka „Cudownej terapii”

  Po długiej, a dla sympatyków tego przedstawienia wręcz za długiej przerwie powraca na naszą scenę „Cudowna terapia”. Spektakl od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, był pierwszym tytułem granym przez …czytaj więcej »
 • Dziękujemy, że gracie z nami!

  Dziękujemy, że gracie z nami!

  Jesteśmy na półmetku szóstego sezonu. Od jego początku zaprezentowaliśmy Państwu dwie kolejne premiery (spektakle „50 słów” i „Totalnie szczęśliwi”), a odkąd prowadzimy nasz autorski teatr powstało ich już dziewięć, w …czytaj więcej »
 • W teatrze z JOYVI

  W teatrze z JOYVI

  Od 25 lat Polska marka JOYVI  jest synonimem najwyższej jakości. To miejsce, w którym z pasją projektuje się  i szyje z najlepszych tkanin i w ponadczasowych wzorach odzież męską. Firma …czytaj więcej »
 • „Cudowna Terapia” w plenerze. Premiera „Kulturalnika Łódzkiego”

  „Cudowna Terapia” w plenerze. Premiera „Kulturalnika Łódzkiego”

  W sobotę zainaugurowaliśmy sezon teatralny  2018/2019 – na zaproszenie Łódzkiego Centrum Wydarzeń w Pasażu Schillera zagraliśmy tak przez Państwa lubianą „Cudowną terapię”. Bardzo lubimy grać dla Państwa przedstawienia plenerowe, cieszymy …czytaj więcej »
 • Mundialowa Terapia dla Pań

  Mundialowa Terapia dla Pań

   . W naszym spektaklu „DIVA Show” pada ze sceny dużo słów o stereotypach. Także o tym jak to się panowie zachowują w trakcie meczu. I właśnie o rozgrywkach na boisku …czytaj więcej »

Back to Top