fbpx

CUDOWNA TERAPIA – o spektaklu

Joanna i Wiktor są małżeństwem od kilkunastu lat, mają dzieci, prowadzą ustabilizowane i dość przewidywalne życie. Są typowymi przedstawicielami klasy średniej, nie mają problemów finansowych. Niegdyś bardzo w sobie zakochani, dziś, dobiegając czterdziestki, są emocjonalnie wypaleni, sfrustrowani; zgrany zespół stanowią już tylko podczas kłótni. Zgodni są co do jednego – winę za rozpad związku ponosi współmałżonek. Na takim właśnie zakręcie życiowym trafiają na terapię. Cudowną terapię. Błyskotliwa przewrotność sztuki, w myśl zasady „lekarzu lecz się sam” pokazuje, że życie osobiste terapeuty jest równie splątane jak życie jego pacjentów. Sztuka w mistrzowski i bardzo atrakcyjny sposób, nierzadko komediowy, dotyka tych wszystkich problemów, dając w finale widzowi nieoczywiste zakończenie – szansę na emocjonalne katharsis jak i refleksję nad własnym życiem osobistym. Struktura spektaklu opiera się na błyskotliwych dialogach i nieoczywistych emocjonalnych woltach.

 

Spot reklamujący „Mundialowa Terapia dla Pań” – Mariusz Słupiński.
Spot reklamujący „Cudowną terapię” – Mariusz Słupiński.
Nasz spot reklamujący „Cudowną terapię” możecie usłyszeć w MELORADIO, które jest naszym patronem medialnym.
Kamil Maćkowiak zwycięzca III plebiscytu „Halokultura” na Najlepszą Łódzką Rolę Teatralną w 2017 roku za spektakl „Cudowna Terapia” w reż. Waldemara Zawodzińskiego.

Czas trwania spektaklu: ok. 90 minut


 rezerwacja biletów – BILETERIA »
terminy kolejnych spektakli – REPERTUAR »


Cudowna Terapia

Autor: Daniel Glattauer „Die Wunderübung”; Tłumaczenie: Marek Szalsza; Reżyseria: Waldemar Zawodziński; Asystent reżysera: Joanna Jaros; Scenografia / Reżyseria światła: Waldemar Zawodziński; Opracowanie muzyczne: Kamil Maćkowiak; Kierownik produkcji: Magdalena Tomas; Make-up: Patrycja Jundo, Karolina Feliksiak; Biuro projektu: Dona Sołtysiak, Joanna Dutkowska; Plakat: Arek Stasiak; Foto: Aleksandra Polka, MaciejBartosik.com; Koordynator projektu: Agata Lewkowicz; Występują:  Patrycja Soliman – aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, Mariusz Słupiński, Kamil MaćkowiakBack to Top