ŁAWECZKA NA PIOTRKOWSKIEJ – o spektaklu

ŁAWECZKA NA PIOTRKOWSKIEJ

Ławeczka na Piotrkowskiej„Ławeczka…” to pierwszy dwuosobowy spektakl komediowy przygotowany przez Fundację Kamila Maćkowiaka. Scenariusz powstał na podstawie sztuki A. Gelmana. W rolach głównych występują Ewa Audykowska – Wiśniewska i Kamil Maćkowiak.

Pewnego ciepłego popołudnia, na jednej z łódzkich ławeczek spotykają się – przystojny mężczyzna i piękna kobieta.
Przypadkowe spotkanie, rozmowa, flirt, zauroczenie… Początkowo banalna historia o samotności i poszukiwaniu miłości przeradza się w intymną grę pozorów, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, która prowadzi do zaskakującego dla wszystkich finału.

Ławeczka na Piotrkowskiej to sztuka, osadzona w realiach naszego miasta – Łodzi. Bohaterowie spotykają się na ulicy Piotrkowskiej i właśnie tutaj, na jednej z miejskich ławeczek, toczy się akcja spektaklu. Dzięki temu widzowie mogą poczuć się jak przypadkowi świadkowie historii.

PREMIERA sztuki odbyła się w WIECZÓR SYLWESTROWY 31.12.2014 w AOIA w Łodzi.

relacja z Wieczoru Sylwestrowego FKM – kliknij tutaj »
 rezerwacja biletów – BILETERIA »
terminy kolejnych spektakli – REPERTUAR »

Oficjalny zwiastun spektaklu

zobacz więcej filmów » zobacz więcej zdjęć »

ŁAWECZKA NA PIOTRKOWSKIEJ komedia
obsada: EWA AUDYKOWSKA – WIŚNIEWSKA, KAMIL MAĆKOWIAK; scenariusz i reżyseria: KAMIL MAĆKOWIAK; kostiumy ALINA FELIKSIAK; make-up PATRYCJA JUNDO; kierownik produkcji JAROSŁAW BUDNY; asystent kier. produkcji: JOANNA DUTKOWSKA; reżyseria świateł KAMIL URBANOWICZ; grafika/zdjęcia: DONA SOŁTYSIAK; oprawa multimedialna: ARKADIUSZ STASIAK, WOJCIECH BURCZAK /Yoicik Group/; produkcja: FKM 2014

Projekt sfinansowany ze środków własnych Fundacji Kamila Maćkowiaka.