fbpx
 • Styczeń na Scenie Monopolis

  Styczeń na Scenie Monopolis

  Nowy Rok to czas postanowień i moment, kiedy wszystko się zmienia – rzecz jasna – na lepsze. To także dla naszego teatru czas wielkich zmian. Jak już zapewne Państwo wiecie …Czytaj dalej »
 • Premiera „WIGILII” za nami!

  Premiera „WIGILII” za nami!

  W miniony weekend odbyła się premiera spektaklu „WIGILIA” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego z Mileną Lisiecką i Kamilem Maćkowiakiem w rolach głównych. Sztuka autorstwa Daniela Kehlmanna została owacyjnie przyjęta przez widzów. …Czytaj dalej »
 • W przededniu premiery spektaklu „WIGILIA”

  W przededniu premiery spektaklu „WIGILIA”

  Jesteśmy w przededniu premiery spektaklu „WIGILIA”. Trwają ostatnie próby, a jutro i w niedzielę o 19:00 spektakl zobaczą pierwsi widzowie. Spektakl reżyseruje Waldemar Zawodziński, a w rolach głównych wystąpią Milena …Czytaj dalej »
 • „WIGILIA” coraz bliżej

  „WIGILIA” coraz bliżej

  Już październik, szybkimi krokami zatem zbliżamy się do…. „WIGILII” – naszego premierowego spektaklu z udziałem Mileny Lisieckiej i Kamila Maćkowiaka. Próby trwają, spektakl reżyseruje Waldemar Zawodziński. W naszej bileterii na …Czytaj dalej »
 • „WIGILIA” na ulicach Łodzi

  „WIGILIA” na ulicach Łodzi

  Zaczął się sierpień, wielu z Państwa jeszcze urlopuje, a dla nas to czas, w którym zawsze rozpoczynamy intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu i skupiamy się na reklamowaniu tego, co właśnie …Czytaj dalej »

Back to Top