fbpx

WYWIAD – o spektaklu

wywiad-plakatRedakcja prestiżowego dziennika wymusza na doświadczonym dziennikarzu, korespondencie wojennym, przeprowadzenie wywiadu z młodą, ekscentryczną i kapryśną gwiazdą filmową i telewizyjną, ulubienicą milionów widzów, szczególnie młodego pokolenia.

Spotkanie dwóch silnych, barwnych i z pozoru bardzo odmiennych osobowości przeradza się w fascynujący, śmieszny, a zarazem okrutny pojedynek cynicznych i bezwzględnych graczy.
Autokreacja bohaterów staje się ważniejsza od ich prawdziwego wizerunku.

Kłamstwo jest tu niewinnym odstępstwem od prawdy, a opowieści o własnym życiu nie muszą być prawdziwe, muszą być jak atrakcyjny scenariusz.
To w gruncie rzeczy opowieść o sile oddziaływania mediów, ich bezwzględnej manipulacji, cynicznym dążeniu do wytyczonych celów, uzyskaniu efektu za każdą cenę.

W tym świecie bez moralności wszystko jest na sprzedaż, nawet najbardziej intymne sfery życia bohaterów stają się w ich rozpasanym ekshibicjonizmie przedmiotem handlu. Gubi się rozróżnienie na sprawy ważne i błahe. Problemy fundamentalne, nierzadko bolesne, mieszają się z plotkarsko -sentymentalną rozrywką. Wszystko jest produktem. Każdy może stać się …. produktem.

WYWIAD – oficjalny zwiastun


sprawdź terminy spektakli – REPERTUAR »
rezerwacja biletów – BILETERIA »


WYWIAD 
występują: KAROLINA SAWKA i PAWEŁ CIOŁKOSZ; scenariusz: STEPHAN LACK; przekład: MAREK SZALSZA; reżyseria i scenografia: WALDEMAR ZAWODZIŃSKI; make up: PATRYCJA JUNDO, KAROLINA FELIKSIAK; kostiumy: MARTA JOANNA BRYŚ; światła: WALDEMAR ZAWODZIŃSKI; foto: MICHAŁ FLORIAŃCZYK; grafika: DONA SOŁTYSIAK; oprawa multimedialna: ARKADIUSZ STASIAK i WOJCIECH BURCZAK (Yoicik Group); asystent reżysera: IGA HERŁAZIŃSKA; kierownik produkcji: ANITA ŻYTCZAK; produkcja: FKM 2016

2016_LOGOTYPY_WYWIAD (1)

Back to Top