ZAGRAMY TYLKO DLA CIEBIE – oferta spektakli zamkniętych dla firm i odbiorców indywidualnych

Wydawało Ci się, że wszystko już o nas wiesz?

A czy wiedziałeś, że możesz mieć nasz spektakl na wyłączność?

Jeśli nie, a usłyszałeś, że  firma, w której pracujesz będzie wkrótce świętować jubileusz albo Ty sam jesteś jej właścicielem i w miłej atmosferze chciałbyś nagrodzić swoich pracowników, wręczyć im  nagrody lub po prostu miło zakończyć kolejny rok współpracy – to świetnie trafiłeś!

Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka jest dla Was również z tych szczególnych okazji i chętnie zagra spektakl zamknięty specjalnie na Wasze potrzeby.

Do wyboru –„Ławeczka na Piotrkowskiej”, najzabawniejsza, najbardziej łódzka komedia i „Cudowna terapia”, spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, w którym odnajdzie się każdy, kto choć raz był w związku.

Miejsce i czas? Do ustalenia!

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami – gorąco zapraszamy!

Kontakt w sprawie spektakli zamkniętych – Joanna Jaros, telefon 794 460 500, sekretariat@fundacjamackowiaka.org

Pokaz zamknięty –  oferta Cudowna Terapia.pdf

Pokaz zamknięty – oferta Ławeczka na Piotrkowskiej.pdf