Milena Lisiecka

Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, aktorka Teatru Jaracza w Łodzi, w którym stworzyła wiele wybitnych ról (między innymi w spektaklach reżyserowanych przez Agatę Dudę-Gracz).
W 2019 roku swoją premierę miał spektakl „Wigilia” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego, w którym Milena Lisiecka gra rolę Judith partnerując Kamilowi Maćkowiakowi.
Ten rok okazał się dla aktorki szczęśliwy – przyniósł jej Nagrodę Wiesława Kowalskiego na XXV Festiwalu „Zderzenie Teatrów” w Kłodzku, za rolę Elli w spektaklu „BOŻE MÓJ!” A. Gov w reżyserii Jacka Orłowskiego.