„AMOK”- transmisja w Międzynarodowy Dzień Teatru

„AMOK” pokazaliśmy w transmisji internetowej na żywo po raz pierwszy w ubiegłą niedzielę. Ale mimo że czasu teoretycznie mamy więcej, bo sytuacja zmusza nas do pozostania w domu, do czego oczywiście gorąco namawiamy, nie każdy z naszych Widzów miał możliwość, by ten spektakl obejrzeć.

„AMOK” to spektakl niełatwy, tym bardziej cieszymy się, że tak ciepło go przyjęliście i dzieliliście się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Tym razem monodram Kamila Maćkowiaka pokazujemy w bardzo szczególnym dniu, w piątek obchodzić będziemy bowiem Międzynarodowy Dzień Teatru. Teraz, kiedy nie możemy się spotykać z naszymi widzami na spektaklach, ten dzień staje się świętem ważniejszym niż dotychczas i nabiera wyjątkowego znaczenia…

Zmieniliśmy także godzinę emisji – na prośbę naszych Widzów spektakl w emitujemy o godzinie 22:00, kiedy wszystkie dzieci pójdą już spać i kiedy na spokojnie będzie można oddać się emocjom, które proponujemy i które nasz teatr wyróżniają.