DIVA Show po raz pierwszy w Scenie Monopolis

Od stycznia stopniowo adaptujemy nasze spektakle, by zaprezentować je w nowej odsłonie w Scenie Monopolis. Co jakiś czas zatem informujemy, że dany spektakl pojawia się w tym pięknym miejscu po raz pierwszy.

Tym razem możemy tak napisać o spektaklu „DIVA Show”, który w Scenie Monopolis pojawił się właśnie po raz pierwszy w miniony weekend.

Autorski monodram Kamila Maćkowiaka jest pierwszą produkcją Fundacji, prezentowaną od niespełna siedmiu już lat, zawsze przy nadkompletach publiczności.

Tak było i tym razem – w czasie dwóch pokazów niekonwencjonalnym popisom samej gwiazdy wieczoru – Divy, przyglądało się ponad 500 osób.

Nowa sceneria staje się czasem wyzwaniem dla realizatorów przedstawień teatralnych – nie inaczej działo się i w przypadku tych ostatnich pokazów „DIVA Show”. Tym bardziej dziękujemy wszystkim realizatorom weekendowych pokazów i publiczności za tak ciepłe przyjęcie.

Wierni widzowie spektaklu zauważyli pewnie zmiany… I nie jest tu mowa o tekście, bo DIVA znana jest z dużej swobody i częstej improwizacji i tekstu wiernie nie trzyma się prawie nigdy, ale o wygląd naszej głównej bohaterki. Pojawiła się bowiem w nowej, błyszczącej kreacji, podkreślającej wyjątkowość miejsca, w którym przed wierną publicznością po raz kolejny prezentuje swoje show.

Jedno się nie zmieniło – entuzjazm, z jakim publiczność Divę przyjmuje i frekwencja na widowni. Niezależnie od miejsca, w jakim występuje.

Wszystkich tych z naszych widzów, których na weekendowych spektaklach z nami i Divą nie było, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji Joanny Jaros z sobotniego i niedzielnego „DIVA Show”.

Na kolejny spektakl zapraszamy do Sceny Monopolis, a z naszym aktualnym repertuarem można zapoznać się na bieżąco tutaj.