Fundacja Kamila Maćkowiaka zaczyna piąty sezon

Sami nie wiemy kiedy to minęło, ale Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka rozpoczyna właśnie piąty sezon działalności.

W tym czasie zrealizowaliśmy dla Państwa sześć premier teatralnych /właśnie przygotowywany spektakl „Cudowna terapia” to siódma z nich/, udało nam się także nakręcić pełnometrażowy film „Projekt DIVA”. Dzięki Państwa wsparciu w tym sezonie powstanie też ekskluzywna płyta DVD z realizacją uznanego za kultowy spektaklu „Niżyński”. Sezon rozpoczynamy 3 października od spotkania Katji i Pierre’a, czyli aktorskiego popisu debiutującej na dużej scenie Karoliny Sawki i partnerującego jej Pawła Ciołkosza. “Wywiad” to szalenie barwna, dynamiczna historia walki między kobietą, a mężczyzną. Walki, w której nie ma wygranych. W spektaklu „Ławeczka na Piotrkowskiej” nikt z nikim walczył nie będzie, chociaż…Wanda, bohaterka tej przezabawnej, dwuosobowej sztuki, podejmuje rozliczne próby walki z niepamięcią głównego bohatera o bogatym życiorysie i równie dużej ilości imion. Raz Kazimierzem, raz Tadeuszem, a raz Stanisławem będzie Kamil Maćkowiak, a w rolę cierpliwie znoszącej jego szalone pomysły Wandy wcieli się Ewa Audykowska –Wiśniewska. Spektakl zagramy już 8 października o 19.00 i zapraszamy na niego wszystkich zwolenników śmiechu i dobrej zabawy. Tego na pewno nie zabraknie! Październik kończymy jednym z bardziej utytułowanych naszych spektakli – bohater monodramu „DIVA Show” po długiej przerwie pojawi się na scenie w peruce, obcisłej sukience i szpilkach – gotów, by udowodnić, że jest po prostu „The best”. Zabierze swoją wierną publiczność w drogę od śmiechu do łez. Na ten pełen emocji spektakl zapraszamy 18 października o 19.00.

Listopad to miesiąc pod znakiem premiery naszej najnowszej produkcji – przedstawienia „Cudowna terapia” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego . 18 i 19 listopada po raz pierwszy na Państwa oczach odbędzie się terapia pewnego skłóconego małżeństwa. W spektaklu wystąpią: Patrycja Soliman, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, Kamil Maćkowiak oraz próbujący uzdrowić ich nie najłatwiejszą relację Mariusz Słupiński, aktor na co dzień grający w Teatrze Jaracza i serialu TVN „Na wspólnej”. Na popremierowy spektakl serdecznie zapraszamy 20 listopada o 19.00 W drugiej połowie sezonu także nie zabraknie teatralnych niespodzianek, ale o tym napiszemy już innym razem.

⇒ rezerwacja biletów – BILETERIA »
⇒ sprawdź – REPERTUAR »