PODSUMOWANIE SEZONU 2013/2014

FUNDACJA KAMILA MAĆKOWIAKA

Fundacja Kamila Maćkowiaka powstała w 2010 roku. Celem statutowym Fundacji jest realizowanie i wspieranie wydarzeń kulturalnych, propagowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze, realizacja własnych projektów teatralnych, a także promocja teatru oraz aktywizacja młodych twórców.

DZIAŁALNOŚĆ W LATACH 2013-2014

W lutym 2013 roku Fundacja Kamila Maćkowiaka wygrała w konkursie ofert na lokal przy ulicy Sienkiewicza 55 w ramach programu “Lokale dla kreatywnych”, organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi.

Otrzymany lokal został przekazany Fundacji do generalnego remontu. Własnymi środkami i siłami ekipy Fundacji udało się stworzyć w pełni przystosowaną do działań statutowych siedzibę Fundacji. Z pomieszczeń oddanych nam do zagospodarowania powstało funkcjonalne biuro, sala prób, garderoba oraz studio fotograficzne.

Całość w dziale FUNDACJA/Działalność ⇒ czytaj tutaj »