Siedziba FKM

W lutym 2013 roku Fundacja Kamila Maćkowiaka wygrała w konkursie ofert na lokal przy ulicy Sienkiewicza 55 w ramach programu “Lokale dla kreatywnych”, organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi.

Otrzymany lokal został przekazany Fundacji do generalnego remontu.
Własnymi środkami i siłami ekipy FKM udało się stworzyć w pełni przystosowaną do działań statutowych siedzibę Fundacji.

Z pomieszczeń oddanych nam do zagospodarowania powstało funkcjonalne biuro, sala prób, garderoba oraz studio fotograficzne.

Siedziba FKM