KOLEJNE SPEKTAKLE ODWOŁANE

Drodzy Widzowie, zmuszeni sytuacją odwołujemy:

NIŻYŃSKIEGO zarówno 28, 29 marca jak i 25, 26 kwietnia
ŚMIERĆ I DZIEWCZYNĘ 14 i 15 kwietnia

Wszyscy z Państwa, którzy kupili bilety bezpośrednio w siedzibie fundacji proszeni są o kontakt pod numerem 794 460 500

Bilety zakupione przez platformę ewejściowki będą mogły zostać zwrócone lub wymienione na inny termin- o szczegółach zostaną Państwo o powiadomieni mailowo.
Jest bowiem i dobra wiadomość:

NIŻYŃSKIEGO zagramy 11, 12 lipca o 19:00 oraz 7, 8 sierpnia o 19:00
ŚMIERĆ I DZIEWCZYNĘ zagramy 1,2 lipca o 19:00

Zgodnie z naszą prośbą #zmieńterminnieodwołuj, można dokonywać zamiany kupionych biletów na podane terminy.