Media o nas

Media o nas na nowy sezon

Podczas wakacji Fundacja Kamila Maćkowiaka nie próżnowała i w czasie, gdy część z Was zapewne wypoczywała, pojawiło się kilka ciekawych rozmów z Kamilem Maćkowiakiem.

Jesteśmy wdzięczni łódzkim mediom za owocną współpracę i zamieszczamy je, przypominając wszystkim tym, którzy nie mieli możliwości przeczytania lub obejrzenia tych ciekawych rozmów w dniu ich emisji.

W rozmowie z Izabellą Adamczewską (Gazeta Wyborcza), Kamil Maćkowiak mówi o swej nieustannej walce aktora z producentem, planach na kolejne projekty teatralne, odpowiada też na pytanie o …przeprowadzkę do Warszawy.

W rozmowie z portalem Łódzkie Diamenty oraz w niezwykle ciekawym programie Moniki Czerskiej “Łodzianie z importu” emitowanym w TV TOYA poznać będziecie mogli wszystkie łódzkie ścieżki, którymi chadza Kamil Maćkowiak i podejrzeć kulisy pracy w Fundacji, a w najnowszej rozmowie “Expressu Ilustrowanego” znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy w najbliższym czasie powstanie w ramach Fundacji kolejny projekt i w jakim serialu już wkrótce pojawi się Kamil.

Gazeta Wyborcza – cały artykuł dostępny tutaj »
Łódzkie Diamenty – cały artykuł dostępny tutaj »
Express Ilustrowany – cały artykuł dostępny tutaj »

TV TOYA ŁODZIANIE Z IMPORTU:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XmPVhyP9iew[/youtube]