(przed) Świąteczna promocja Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka

Na początku tego roku udało nam się dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych Widzów wydać płytę DVD z telewizyjną realizacją spektaklu „NIŻYŃSKI” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego.

Płyta wraz z bogato ilustrowanym albumem, który jest integralną częścią tego wydawnictwa i który w pełni pokazuje historię monodramu Kamila Maćkowiaka, znajduje się w naszej stałej ofercie.

Wydawnictwo pozwala żyć spektaklowi dalej – mimo, że otrzymał mnóstwo recenzji, nie tylko w kraju, wciąż pojawiają się kolejne.

Dziś na swoim blogu swoje wrażenia po obejrzeniu spektaklu opisał jeden z najwybitniejszych krytyków kultury, pan Janusz Janyst.

W swojej recenzji tak pisze o Kamilu Maćkowiaku, odtwórcy tytułowej roli w tym spektaklu:

/…/ Bez wątpienia aktorska kreacja została wyrazowo pogłębiona, i to do tego stopnia, że można mówić o całkowitym zespoleniu się z dotkniętym chorobą bohaterem, zwierzającym się w zmieniających się stanach psychicznych z popełnionych grzeszków, trudnych relacji z Diagilewem, żoną i jej rodziną, z lęku przed życiem i pragnienia powrotu na scenę. Maćkowiak daje koncert gry aktorskiej – o ile słowo to jest w danym kontekście na miejscu. Poprzez bogate środki wyrazu – od szeptu po krzyk, od euforii po bełkot chorego, wreszcie poprzez dozowany stopniowo taniec (a jest tancerzem profesjonalnie wykształconym i tańczy według własnej choreografii), w pełni uwiarygodnia postać słynnego artysty /…/.

Pełną treść tekstu pana Janusza Janysta  znaleźć można tutaj:

Nasza oferta poszerzyła się także w tym roku o  karty podarunkowe upoważniające do wejścia na spektakle Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka.

To właśnie karty upominkowe oraz wspomniana powyżej płyta DVD dostępne będą w okresie przedświątecznym oraz świątecznym /do 31 grudnia 2018/ w cenie niższej niż zwyczajowa i kosztować będą 80 zł zamiast 100zł.Oba wydawnictwa dostępne są w Biurze Obsługi Widza w Pasażu Schillera, zamawiać je także można pod numerem 794 460 500