Repertuar na lato już dostępny!

W tym roku ani w lipcu, ani w sierpniu nie idziemy na urlop i nie przestajemy dla Was pracować. Mamy bowiem nadzieję wrócić ze wszystkimi naszymi spektaklami na Scenę Monopolis jak najszybciej. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Widzów repertuar na letnie miesiące, by łatwiej było wybrać coś interesującego dla siebie lub zamienić bilety zakupione na spektakle, które, z przyczyn powszechnie wiadomych i od nas niezależnych, niestety się nie odbyły.

Repertuar jest bardzo różnorodny, pomyślany tak, aby każdy z naszych Widzów znalazł dla siebie to, co lubi. Latem zagramy zatem spektakl komediowy „Cudowna terapia”, będzie także uwielbiane „Diva show”, autorski monodram Kamila Maćkowiaka, kultowy „Niżyński” i coś o relacjach małżeńskich czyli „50 słów”. Powróci także spektakl, którym inaugurowaliśmy działalność Sceny Monopolis – „Śmierć i dziewczyna” ze znakomitą rolą Jowity Budnik. Koniec sierpnia i zakończenie wakacji to monodram „Klaus – obsesja miłości”, dwa pokazy przedpremierowe, a po nich spotkanie z odtwórcą głównej roli Kamilem Maćkowiakiem.

Zapraszamy bardzo serdecznie na wszystkie nasze letnie spektakle, zostawiamy Państwa z naszym repertuarem i nadzieją, że wszystkie plany uda nam się zrealizować.