Styczeń na Scenie Monopolis

Nowy Rok to czas postanowień i moment, kiedy wszystko się zmienia – rzecz jasna – na lepsze. To także dla naszego teatru czas wielkich zmian.

Jak już zapewne Państwo wiecie 18 i 19 stycznia po raz pierwszy zagramy w nowym, pięknym miejscu – na Scenie Monopolis, która stanie się nowym domem dla wszystkich naszych produkcji teatralnych.

Do końca czerwca pojawią się na niej wszystkie spektakle, które dotychczas mieliśmy w swoim repertuarze – „Totalnie szczęśliwi”, „5O SŁÓW”, ‘WIGILIA”, „Cudowna terapia” oraz „DIVA Show”, które za niespełna tydzień, 20 grudnia, zakończy naszą wieloletnią współpracę ze sceną Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych.

W styczniu, już na Scenie Monopolis, zagramy spektakl „ŚMIERĆ I DZIEWCZYNA” z Jowitą Budnik, Kamilem Maćkowiakiem i Mariuszem Słupińskim w rolach głównych, którym uroczyście zainaugurujemy działalność tej, nowej na kulturalnej mapie Łodzi, sceny.

Premierowe spektakle zaplanowaliśmy na 18 i 19 stycznia o godzinie 19:00. Ponieważ jednak zainteresowanie tym tytułem było ogromne – zaprezentujemy jego dodatkowy pokaz (w niedzielę,19 stycznia o 16:00).

Drugim ze spektakli, które zagramy w styczniu jest „WIGILIA” z Mileną Lisiecką i Kamilem Maćkowiakiem w rolach głównych. Przedstawienie na Scenie Monopolis już z początkiem roku pojawi się dwukrotnie: 28 i 29 stycznia o godzinie 19:00

Bilety na spektakle „ŚMIERĆ I DZIEWCZYNA” oraz „WIGILIA” dostępne są pod numerem 794 460 500. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc na wszystkie pokazy jest ograniczona, a miejsca na Scenie Monopolis, co zapewne bardzo Państwa ucieszy – są numerowane.

I tutaj czas wspomnieć o kolejnej, bardzo dużej zmianie, która czeka nas już lada dzień – dla Państwa wygody wkrótce uruchomimy zewnętrzny system sprzedaży. Umożliwi on Państwu zakup biletów online oraz samodzielny ich wydruk, bez konieczności pojawiania się po nie osobiście. Link przekierowujący do systemu pojawi się na naszej stronie w bileterii – tak, aby wygodnie było Państwu z niego korzystać.

A propos strony – i tu zajdą pewne, wcale nie małe zmiany: pracujemy nad tym, by w nadchodzącym roku stała się nowoczesna, funkcjonalna, jak najpełniej i najpiękniej pokazująca wszystko to, co zrobiliśmy, robimy i będziemy dla Państwa robić.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszych działań – mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się Państwa przyjemnie zaskoczyć.