Sukces „KLAUSA – obsesji miłości” – pokazy przedpremierowe w Monopolis za nami

Miniony weekend spędziliśmy w Monopolis, gdzie z ogromnym sukcesem zaprezentowaliśmy (w ramach pokazów przedpremierowych) spektakl „KLAUS – obsesja miłości”. To pierwszy po dłuższej przerwie monodram Kamila Maćkowiaka inspirowany autobiografią Klausa Kinskiego.

Ciekawi byliśmy jak postać kontrowersyjnego, momentami wampirycznego, bohatera, przyjmie publiczność: to pierwszy spektakl, który przygotowaliśmy tylko dla widzów dorosłych, podejmujący wątek seksoholizmu i – delikatnie mówiąc – niełatwej osobowości Kinskiego. Półtoragodzinny monodram wzbudził ogromne zainteresowanie widzów, tematyka wbrew naszym obawom wcale ich nie odstraszyła i podczas obu pokazów został przyjęty owacjami na stojąco.

Tak po spektaklu napisał na swoim profilu na Facebooku Kamil Maćkowiak, odtwórca roli głównej:

„KLAUS-obsesja miłości”.
KLAUS KINSKI
Po kilku latach przestał być już tylko teatralnym marzeniem.
Bardzo ważny dla mnie projekt, praca, za którą dziękuję WSZYSTKIM, którzy ze mną byli.
W weekend po raz pierwszy pokazaliśmy go Widzom.
Totalna cisza na sali, dwie owacje na stojąco, dwie rozmowy z widzami potwierdzają, że dotyka, porusza, szarpie!

Po spektaklu zarówno w sobotę jak i w niedzielę zaprosiliśmy na spotkanie z Kamilem Maćkowiakiem, które poprowadziła znana, łódzka dziennikarka – Ela Piotrowska. Były pytania dotyczące zarówno samego spektaklu, jak i planów na przyszłość czy szczegółów z życia samej Fundacji, a dla nas i Kamila spotkanie było przede wszystkim radością z przebywania z naszą publicznością nie tylko w konwencji widz – aktor.

Na oficjalną premierę „KLAUSA – obsesji miłości” zapraszamy do Monopolis 3 i 4 października, a na kolejny pokaz tego monodramu – 14 października o 19:00.

Szykujemy już kolejną premierę, spektakl „IDIOTA”, który zaprezentujemy w listopadzie, ale więcej szczegółów zdradzimy nieco później, ciesząc się, póki co tak znakomitym przyjęciem „KLAUSA – obsesji miłości”, naszej najnowszej produkcji.

Dziękujemy Wam, kochani Widzowie za obecność podczas obu przedpremierowych pokazów spektaklu, życzliwe komentarze w mediach społecznościowych po jego obejrzeniu i to, że zawsze z nami jesteście w najważniejszych dla nas chwilach, a do tych miniony weekend z pewnością możemy zaliczyć.

Bilety na wszystkie nasze spektakle dostępne są na www.fundacjamackowiaka.org