SZKOLENIA FIO 2014 – konferencja podsumowująca

Tegoroczne szkolenia FIO dobiegły końca.

Przez ostatnie 12 tygodni, dzień po dniu odwiedzało naszą Fundację dziesiątki osób uczestniczących w projekcie szkoleniowym z kompetencji miękkich:
– Wystąpienia Publiczne
– Komunikacja Interpersonalna
Projekt szkoleniowy był dla nas dużym wyzwaniem ale i wielką przyjemnością współuczestniczenia w zmianach jakie zachodziły w uczestnikach.

Trzy miesiące ciężkiej pracy, wielu dyskusji i energii przepływającej w obie strony zaowocowały świetnymi wynikami. Znikał stres i nieśmiałość… zawiązały się bliskie znajomości i przyjaźnie.

Uwieńczeniem tego wszystkiego była konferencja, która miała miejsce w ostatni poniedziałek 24.11.2014 w AOIA.
Podczas spotkania uczestnicy otrzymali Podziękowania oraz pamiątkowe płyty z nagranymi wystąpieniami.

Przy wspólnym posiłku każdy z uczestników miał szansę zaprezentowania swojej organizacji oraz nawiązania kontaktów z innymi. Załączona fotorelacja jest dowodem jak ciężko było się rozstać.

Dziękujemy Kochani i zapraszamy ponownie!

Więcej o szkoleniach Fio – czytaj tutaj »

Szkolenia FIO 2014, Fundacja Kamila Maćkowiaka