„Totalnie Szczęśliwi” w najbliższą niedzielę

Stało się!!! Po trzech miesiącach przerwy wróciliśmy do Monopolis, by na żywo spotkać się z publicznością. W sobotę, 6 czerwca zagraliśmy spektakl „ŚMIERĆ I DZIEWCZYNA” z Jowitą Budnik, Kamilem Maćkowiakiem i Mariuszem Słupińskim. Na kolejny pokaz tego tytułu zapraszamy 1 i 2 lipca o 19:00.

Na widowni nie mogliśmy gościć wszystkich Państwa, ale Ci z Was, którzy z nami tego dnia byli, zgotowali aktorom taką owację, jakby nic się nie zmieniło, jakby widownia była pełna. Bardzo Wam za to dziękujemy!

Dziękujemy też za przestrzeganie obostrzeń i reżimu sanitarnego, za stosowanie się do wskazówek obsługi – to naprawdę znacznie ułatwiło naszą pracę.

Kolejny spektakl, który zaplanowaliśmy i który zagramy dla Państwa już w nadchodzącą niedzielę o 19:00 to „TOTALNIE SZCZĘŚLIWI” – spektakl komediowy, jeden z tych, który szczególnie nasi widzowie sobie upodobali. W czasie pandemii, kiedy musimy sobie radzić z różnymi problemami dnia codziennego, wydaje się nam być bardzo potrzebny – zapewnia potężna dawkę śmiechu i daje zapomnienie o tym, z czym w prawdziwym życiu przyszło nam się mierzyć.

Ale jak miałoby być inaczej, skoro nasi bohaterowie to niespełniona aktorka, która dorabia w seks-telefonie i pisarz, który zamiast liczyć na nominację do NIKE, wciąż liczy na pomoc swoich rodziców. Podczas pandemii spotkanie tych dwojga nie byłoby pewnie możliwe, ale na scenie zdarzyć się może przecież wszystko! Spotkają się zatem i dużo się między nimi zadzieje… A co dokładnie? Tego zdradzić już nie możemy, a zainteresowanych losami tych dwojga zapraszamy na spektakl 14 czerwca o 19:00.

O powrocie po długiej przerwie, o tym, co się działo w Fundacji w jej czasie, a także o naszych planach na nadchodzące lato Kamil Maćkowiak opowiedział Dariuszowi Pawłowskiemu w „Dzienniku Łódzkim”.

Link do artykułu.