U progu siódmego sezonu

Tuż po wakacjach rozpoczynamy siódmy sezon – sezon, o którym pisać będziemy jeszcze wielokrotnie, bo będzie dla nas przełomowy. Dosłownie – na przełomie lat 2019/2020 jak już zapewne wielu z naszych widzów wie, przenosimy się na Scenę M O N O P O L I S.

Póki co jednak, pierwsza połowa sezonu to spektakle grane jeszcze w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych. Od września do października zagramy:

• 11 września „Cudowna terapia”, godz. 19:00
  • 19 i 20 października „WIGILIA” pokazy premierowe, godz. 19:00
  • 30 października „WIGILIA”, godz. 19:00

Bilety na te spektakle są już dostępne w naszej bileterii. W okresie wakacyjnym rezerwować możecie Państwo miejsca w dowolnym czasie, na rezerwacje odpowiadać będziemy w każdy piątek.

Od 17 sierpnia zapraszamy po bilety do naszej siedziby na Sienkiewicza 55/31 i jednocześnie przypominamy, że Biuro Obsługi Widza w Pasażu Schillera zostało zamknięte.

W nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości, nad którymi już teraz pracujemy i z których pierwszą będzie wspomniany już spektakl „WIGILIA” z Mileną Lisiecką i Kamilem Maćkowiakiem. Pozostałych tytułów i ich obsady zdradzić jeszcze nie możemy, ale z pewnością powiemy o tych spektaklach coś więcej już wkrótce.

Wkrótce także ukaże się drugi numer naszego autorskiego wydawnictwa „KULTURALNIK”, który nieco szerzej zapowie nadchodzący sezon, w którym, mamy nadzieję, będziecie nam towarzyszyć.